Sylwester 2022/2023  w Amberii
Szczegóły pod numerem telefonu: 509 073 142
Oferta wellness spa...
Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty wellness spa
Jesień 2022 w Amberii
Zapraszamy do spędzenia jesieni
w kameralnej atmosferze, komfortowych warunkach i nadmorskim klimacie
Pensjonat Amberia położony jest w nadmorskiej miejscowości Grzybowo oddalonej 5 km od Kołobrzegu .Usytuowanie jest dość niezwykłe, bo na terenie tzw. depresji grzybowskiej, która sprawia że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu. Ścieżki zdrowia oraz rowerowe to blisko 65 km tras leśnych w czystym i zdrowym mikroklimacie, łącząc Grzybowo z Kołobrzegiem oraz Dźwirzynem. Walory otoczenia sprawiają iż jest to idealne miejsce do wypoczynku, relaksu oraz organizacji spotkań biznesowo integracyjnych.

Amberia posiada ok. 120 miejsc noclegowych, 43 nowocześnie wyposażone pokoje o dwóch standardach. Każdy z pokoi posiada przestronny taras, komfortową łazienkę, telewizor LCD, telewizję satelitarną, dostęp do internetu, lodówkę oraz czajnik elektryczny. Posiadamy bogatą strefę spa z basenem krytym, sauną suchą, jacuzzi z strefą wypoczynku, sauną ziołową, tężnią solankową i łaźnią parową.
Na terenie ośrodka oferujemy smakowite, domowe posiłki przygotowane z ekologicznych produktów serwowanych w jadalni z ogrodem dziennym.
Posiadamy własny parking na 43 miejsca oraz ogród z placem zabaw oraz altankami wypoczynkowo-grillowymi

W 2009 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie Mistrz Turystyki i Gastronomii, w kategorii doskonały debiut. Prestiżowa nagroda przyznawana jest przez gości wypoczywających w województwie zachodniopomorskim.

Zapraszają serdecznie Monika i Marcin Jasińscy
bon turystycz