Wielkanoc w Amberii 2019Zapraszamy Państwa serdecznie do spędzenia Świąt Wielkanocnych w domowym, rodzinnym i ciepłym klimacie pensjonatu „AMBERIA”.
Do Państwa dyspozycji  oddajemy komfortowo wyposażone pokoje, oraz jadalnię gdzie w uroczystej świątecznej atmosferze będziecie mogli Państwo spędzić Święta Wielkiej Nocy.    Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne domowe świąteczne menu  (śniadanie świąteczne,  obiadokolacja świąteczna z lampką wina i stolik kawowo deserowy z ciastami naszej produkcji  dostępny przez cały dzień !!!).  Produkty wiejskie ekologiczne i własne wypieki wielorakiego  rodzaju…
W odległości ok. 150m. w Grzybowie znajduje się kościół, gdzie będzie można udać się ze święconką. Zapraszamy dzieci do konkursu na najpiękniejszą pisankę i poszukiwanie zajączka…
W wolnych chwilach od świętowania będziecie mogli skorzystać Państwo z naszej oferty sportowo-rekreacyjnej tj. dart, piłkarzyki, rowery,  nornic walking, wieczorem w jadalni będzie można posiedzieć przy muzyce.
STREFA RELAXU   Basenem krytym i sauną dostępna od 7 do 21 NIEZALEŻNIE OD  POGODY   POZWOLI   NA  PEŁNĄ   REGENERACJĘ SIŁ!!!
Zapraszamy do spędzenia romantycznych chwil na spacerach pięknymi lasami Grzybowa oraz cudowną plażą.
Nasza oferta cenowa dla Państwa z uroczystym Świątecznym menu i pełną ofertą  rekreacyjną to    189 zł. od osoby dorosłej, dzieci ze zniżkami 30% (do lat 12) do lat 3 Gratis!!!

Serdecznie zapraszamy
Marcin i Monika Jasińscy

Drukuj   E-mail