Wielkanoc w Amberii 2020

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do spędzenia tegorocznych Świąt Wielkanocnych w domowej, ciepłej oraz rodzinnej atmosferze pensjonatu „Amberia”.

Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy komfortowo wyposażone pokoje oraz jadalnię gdzie w uroczystej atmosferze będą mogli Państwo spędzić święta Wielkiej Nocy. Specjalnie przyrządzone przez nas z tej okazji domowe menu świąteczne (śniadanie wielkanocne, obiadokolacja świąteczna oraz stolik kawowo- deserowy z ciastami naszej produkcji dostępny przez cały dzień!!). Produkty wiejskie, ekologiczne i wypieki wielorakiego rodzaju …

W odległości ok. 150m w Grzybowie znajduje się kościół do którego będzie można się udać ze święconką.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych gościach, dla których przygotowaliśmy konkurs na najpiękniejszą pisankę oraz poszukiwanie wielkanocnego zajączka.

W wolnych chwilach od świętowania będziecie mogli Państwo skorzystać z naszej oferty rekreacyjno- sportowej tj. rowery oraz nording walking, dzięki którym będą mogli Państwo spędzić czas na długich przejażdżkach oraz spacerach nadmorskimi ścieżkami rowerowymi.

STREFA RELAKSU z basenem krytym , sauną oraz jacuzzi dostępna od 7 do 21 BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ POZWOLI NA PEŁNĄ REGENERACJĘ SIŁ !!!

Zapraszamy do spędzenia romantycznych chwil na spacerach pięknymi lasami Grzybowa oraz cudowną plażą.

Nasza oferta cenowa dla Państwa z uroczystym Świątecznym menu i pełną ofertą rekreacyjną to od 220 zł. od osoby dorosłej, dzieci 4- 12 lat od 154 zł,dzieci do lat 3 Gratis!!!

Serdecznie zapraszam


Drukuj   E-mail