Pensjonat Amberia
Rodzinnie prowadzony pensjonat położony w nadmorskiej miejscowości Grzybowo oddalonej 5 km od Kołobrzegu. Usytuowanie jest dość niezwykłe, bo na terenie tzw. depresji grzybowskiej, która sprawia że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu. Najbliższe ścieżki zdrowia oraz rowerowe to blisko 65 km tras leśnych w czystym i zdrowym mikroklimacie, łącząc Grzybowo z Kołobrzegiem oraz Dźwirzynem.

Walory otoczenia sprawiają iż jest to idealne miejsce do wypoczynku, relaksu oraz organizacji spotkań biznesowo integracyjnych.
Do dyspozycji Gości mamy przygotowane 40 pokoi w różnym standardzie i cenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje posiadają przestronny taras, komfortową łazienkę, telewizor LCD, telewizję satelitarną, dostęp do internetu, lodówkę oraz czajnik elektryczny.
Dysponujemy bogatą strefą spa z basenem krytym, sauną suchą, sauną ziołową, jacuzzi ze strefą wypoczynku, tężnią solankową i łaźnią parową.

Na terenie ośrodka oferujemy smakowite, domowe posiłki przygotowane z ekologicznych produktów serwowanych w jadalni z ogrodem dziennym. Posiadamy czterdzieści trzy miejsca parkingowe na terenie zamykanym, oświetlonym i dozorowanym systemem kamer.
Przy pensjonacie znajduje się ogród z placem zabaw oraz altankami wypoczynkowo- grillowym.
Doskonała kuchnia...

Zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie Mistrz Turystyki i Gastronomii, w kategorii doskonały debiut. Prestiżowa nagroda przyznawana jest przez gości wypoczywających w województwie zachodniopomorskim.

Zobacz nasze wypoczynkoweoferty

Oferta wiosna  2024

Oferta wiosna 2024

Zapraszamy Państwa do spędzenia wiosny w miłej spokojnej i domowej atmosferze z bogatą ofertą wellness
Oferta lato 2024

Oferta lato 2024

Zapraszamy Państwa do spędzenia lata  na  pięknej szerokiej  grzybowskiej  plaży...

Oferta Jesień 2024

Oferta Jesień 2024

Zapraszamy Państwa do spędzenia jesieni w miłej spokojnej i domowej atmosferze z bogatą ofertą wellness

Relaks i wypoczynek...
Zapraszamy serdecznie
Image
Kontakt
Marcin:  +48 509 073 142
Jagoda: +48 514 542 430
amberia@amberia.com.pl
Adres

ul. Borkowska 2A
78-132 Grzybowo